Ovládání žaluzií

Ovládání žaluzií

28. 8. 2015
Technologie

Než si pořídíte žaluzie do exteriéru, je dobré se zamyslet i nad jejich ovládáním. Zda chcete venkovní žaluzie na elektrické ovládání, nebo se několikrát denně trápit s kličkou, šňůrou či páskem. V dnešní době je naštěstí na výběr více možností a elektricky ovládané žaluzie již nejsou vidět pouze na oknech sídel velkých firem nebo luxusních domů. Pojďme se proto na ovládání žaluzií podívat blíže.

Rolety do střešních oken

Rolety do střešních oken

25. 5. 2015
Druhy stínění

Pokud máte střešní okna směřovaná na jih, jistě to znáte – v letních horkých dnech je v podkrovním interiéru k nevydržení a jakmile slunko zajde, tak větráte, větráte a větráte. A druhý den nanovo. Skvělým a jednoduchým pomocníkem jsou rolety do střešních oken, které nejen zabrání slunečním paprskům přehřívat byt, ale také jsou stylovým bytovým doplňkem. Pojďme se na členění těchto rolet podívat blíže. 

Údržba vertikálních žaluzií

Údržba vertikálních žaluzií

27. 2. 2015
Návody

Podobně, jako pravidelně myjete okna, je potřeba v čistotě udržovat i vertikální žaluzie, které jsou skvělým pomocníkem ve stínění. Jaké jsou postupy a rady pro údržbu vertikálních žaluzií? A vyplatí se specializovaná čistírna?

Ovládání Enero pomocí Android

Ovládání Enero pomocí Android

11. 9. 2014
Zajímavosti ve stínění

Moderní doba potřebuje moderní řešení. Ovládání interiérových rolet pomocí Android.

Produktové listy stínící techniky

Produktové listy stínící techniky

15. 1. 2014
Technologie

Sdružení výrobců stínicí techniky vydalo základní technický dokument o stínicích prvcích - Produktové listy stínicí techniky. Jedná se o velmi zajímavé shrnutí základních pojmů a specifikace kvality zmíněných výrobků. Doporučuji pro projektanty, investory.

5