Venkovní rolety

Hliníkový pancíř rolety vás chrání před horkem, mrazem i nezvanými hosty.

Předokenní rolety

Předokenní rolety

Venkovní rolety s přiznaným kastlem - k dodatečné montáži. Předokenní roleta se skládá z roletového pancíře, boxu a z vodících lišt. Pancíř je soubor lamel, které mohou být hliníkové (vyplněné polyuretanovou pěnou) dodávané standardně v 19-ti barevných odstínech, barvách RAL nebo plastové v 7-mi barevných odstínech.

Rolety podomítkové

Rolety podomítkové

Venkovní roleta s kazetou upravenou pro zabudování pod omítku. Podomítkovým provedením rolety je docílen čistý a ničím nerušený vzhled fasády. Roleta se skládá z roletového pancíře, boxu a z vodících lišt. Pancíř je soubor lamel, které mohou být hliníkové dodávané standardně v 19-ti barevných odstínech nebo plastové v 7-mi barevných odstínech. 

Rolety do VARIO překladu

Rolety do VARIO překladu

Venkovní roleta je věstavěná do cihelného překladu VARIO. Jedná se o typ běžné podomítkové rolety. Navíjecí box s pancířem je umístěn do nadotvorového překladu, kde je pro něj překladovým systémem Rono připravena schránka. Lamely, mohou být hliníkové nebo plastové v několika barevných odstínech. 

Rolety do překladu HELUZ

Rolety do překladu HELUZ

Venkovní roleta je vestavěna do cihelného překladu Heluz. Roletový překlad slouží jako nadokenní nosný překlad a zároveň jako schránka pro osazení stínících systémů - venkovních rolet a žaluzií. Schránka je vyrobená z jednoho kusu. Vnější i vnitřní stěny nosného roletového překladu jsou opatřeny cihelnými obklady.

Venkovní roleta Panoramio

Venkovní roleta Panoramio

Venkovní roleta Panorama Combi je kombinací standardních lamel s lamelami Panorama s funkcí žaluzie. Tato roleta spojuje vlastnosti klasické rolety s přednostmi venkovní žaluzie. Velké otvory propouštějí dovnitř dostatek denního světla a zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu. 

Roleta S-onro

Roleta S-onro

Unikátní systém venkovního stínění, který vychází z nejnovějších objevů v oblasti přesunu světla a úspory energie, přináší clona s označením s_onro®. Je vyrobena ze zakulacených hliníkových lamel s dvojitou stěnou a větracími a světelnými otvory.

4