Látkové rolety

Látková roleta je tradiční stínící clona. Látka je navinutá na hřídel, kterou ovládáte. Vyberete si z nepřeberného množství látek o různé propustnosti světla, dekorů a barev.

Látkové rolety

Látkové rolety

Látkové rolety jsou dekorativní plochy vašeho interiéru, které mají navíc skvělou stínící funkci. Látková roleta dneška, to je nepřeberný výběr barev, provedení a druhů látek, které dokonale doplní váš interiér - ať už se jedná o domácnost, pracovnu, kanceláře nebo veřejné prostory - a navíc výborně splní svou stínící funkci.

Látkové rolety LEHA

Látkové rolety LEHA

Látkové rolety LEHA vycházejí z možností rozsáhlého vzorníku látek. Rozsáhlý výběr desenu a barev uspokojí i velmi náročného zákazníka. Látkové rolety jsou dekorativní plochy, které mají navíc skvělou stínící funkci. Kvalitní mechanika zaručí dlouhou životnost výrobku a vaši spokojenost.

Twinroll

Twinroll

Dva v jednom. Perfektní symbióza rolety a žaluzie. Střídavě neprůhledné a transparentní proužky umožňují plynulou regulaci s příjemně měkkým světlem v místnosti. Ideální ochrana proti zvědavým pohledům do koupelny (vhodné do vlhkých prostor).

Látková roleta Silhouette

Látková roleta Silhouette

Designové spojení látkové rolety s výhodou látkové naklápěcí vmitřní lamely pro plynulou regulaci světla. Silhoutte nabízí pohled z okna přes jemnou průsvitnou látku ve dvou vrstvách, které jsou vzájemně propojené neprůhlednými látkovými lamelami. 

NanoRollo

NanoRollo

Kompaktní látková rolata pro křídlo okna. Systém NanoRollo je tvořen vodícími lištami nalepenými na sklo okna po kterých se posouvá kazeta s látkou. Posouváním kazety se reguluje otevření rolety. Systém umožňuje použití jedné či dvou protichůdných kazet.

Enero

Enero

Elektricky ovládaná látková roleta ENERO pracující bez drátů. Systém pocházející z USA, umožňující automatizaci a úsporu energie i při ovládání rolet, který se může pochlubit celou řadou výhod. Na úvod z ryze praktické stránky: ENERO nepotřebuje vlastní přívod elektřiny ani kabelové propojení.

4