Twinroll

Trendy a módní vzory se projevují i v požadavcích na interiérové doplňky. Právě proužky patří k trendům a vzorům, které jsou aktuální. Zejména ženy ocení všestrannost proužkovaného vzoru v různých barevných kombinacích. Takový vzor působí jemně a elegantně, v případě roletožaluzií odlehčeně až luxusně. Se správnými interiérovými doplňky v kombinaci se sklidňujícími jednobarevnými a strohými kusy zařízení působí roletožaluzie vkusně, trendově, ale současně nenásilně.

Roletožaluzie jsou luxusním interiérovým doplňkem, který v sobě kombinuje funkci žaluzií a rolet. Ovládací mechanismus nemusí, ale může být ukrytý do bílé nebo stříbrné kazety, z níž vychází zdvojená polyesterová látka. Široký výběr barev a látek umožňuje vybrat si vhodnou látku s požadovaným stupněm zastínění.

Gramáž látky je 110 g/m2. Samotnou látku tvoří průsvitné horizontální pásy střídající se s pásy hustší neprůhledné látky. Ovládání roletožaluzie se provádí kuličkovým řetízkem na boku, samozřejmostí je však i možnost komfortního elektrického ovládání 24V motorem značky Somfy.

Splývající linii roletožaluzie zajišťuje speciální spodní profil, který současně slouží jako závaží. Efekt střídajících se průsvitných a hustších pásů umožňuje přirozenou regulaci denního osvětlení. K dispozici kolekce LEHA a Bematech.

Twiroll bez kazety

Provedení bez kazety

Je jednodušší, levnější. Nevýhodou je možnost usedání prachu lá látku v zataženém stavu.

Twiroll s kazetou

Provedení s kazetou

Kompaktní design, nepráší se na látku.

Mohlo by vás zajímat

Konfigurátor

showroom

Typsirka lamelymin. sirkamax. sirkamax. vyskamax. plocha
Twinroll   35cm 240cm 260cm 6m2
7