Venkovní žaluzie

Nejčastější systém venkovního zastínění. Venkovní žaluzie má vysokou účinnost proti slunci a umožňuje krásný výhled z okna.

Venkovní žaluzie Z90

Venkovní žaluzie Z90

Lamela Z90 je pevná a na výšku okna má nejméně lamel. Vzhledem k profilování je odolná proti větru. Venkovní hliníkové žaluzie umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení a zachycují přímé sluneční paprsky. Ovládání je zajištěno klikou nebo motorem.

Venkovní žaluzie Z70

Venkovní žaluzie Z70

Lamela Z70 je pevná s menší hloubkou zástavby. Vzhledem k profilování je odolnější proti větru. Typ Z 70 je oproti typu Z90 méně náročný na prostor, působí jemnějším vzhledem, nicméně nevýhodou je větší výška stažené žaluzie. Ovládání je zajištěno klikou nebo motorem.

Venkovní žaluzie C80

Venkovní žaluzie C80

Lamela C80 má pevný krajový pertl, kterým je zvýšena pevnost. Oblý tvar lamely působí harmonicky. Navíjecí mechanismy, textilní žebříčky a vytahovací pásky jsou zhotovené z vysoce kvalitních materiálů odolávajícím povětrnostním vlivům a UV záření.

Venkovní žaluzie F80

Venkovní žaluzie F80

Venkovní žaluzie s lamelou F80 má nejmenší výšku paketu lamel. Nemá ale žádný zpevňovací pertl ani profilování. Používá se k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, dále je vhodným řešením pro zastínění pásových oken administrativních budov a komerčních objektů. 

Venkovní žaluzie EXT50

Venkovní žaluzie EXT50

Venkovní žaluzie EXT50 jsou nejlevnější. Nemají žádné zpevnění. Horní profil je pohledový hliníkový. Lamely jsou po výšce fixovány ocelovým lankem, čímž se minimalizuje pohyb lamel vlivem větru. V nabídce je několik možností ovládání a to nekonečnou šňůrou, klikou nebo motorem.

Venkovní žaluzie EXT50 H

Venkovní žaluzie EXT50 H

Venkovní žaluzie EXT50 H  jsou nejlevnější v motorovém provedení. Úspora je dosažena použitím motoru pro větší profil, jehož cena je z důvodu vyráběných množství podstatně nižší.  Nemají žádné zpevnění. Horní profil je pohledový hliníkový.

4