Systém pocházející z USA, umožňující automatizaci a úsporu energie i při ovládání rolet, který se může pochlubit celou řadou výhod. Na úvod z ryze praktické stránky: ENERO nepotřebuje vlastní přívod elektřiny ani kabelové propojení. Celý systém je integrovaný přímo v hřídeli rolety a tím pádem neviditelný – ideální pro dodatečnou montáž.

Systém funguje na baterie po dobu pěti let i déle a řídí se dálkovým ovládáním, které lze bezpečně uchovávat pomocí stěnového držáku. ENERO lze stejně dobře ovládat i ručně tahem za látku. Exkluzivně pro Rakousko „Jsme jediná rakouská firma, která smí ENERO zařadit do svého programu“, říká s hrdostí šéf firmy  LEHA, Werner Hanisch.

Celkem 650 roletových látek, které LEHA nabízí ve svém programu, se nyní díky technické rafinovanosti ENERO stává ještě atraktivnější. Poslední týdny a měsíce ve firmě  LEHA se nesly nejen v duchu intenzivních jednání, ale samozřejmě také interních testů a návštěvy výrobce v USA.  Mimochodem, základem bezdrátové techniky  ENERO je dálkové ovládání garážových vrat:  Tato technologie má nyní nalézt uplatnění i v bytových prostorách.

Že se to daří, ukazuje nejen úspěch ENERO u zákazníků po celém světě, ale i nejedno ocenění.  V USA sklidil tento systém nedávno cenu za své technické kvality.

Twiroll bez kazety

Provedení bez kazety s novým vzhledem

Mohlo by vás zajímat

Konfigurátor

showroom

Typmin. sirkamax. sirkamax. vyskamax. plocha
Twinroll 64cm 240cm 300cm 9m2

 

7