Rakouský výrobce LEHA je průkopník kvality a designu ve výrobě stínící techniky. Nabízíme rozsáhlý sortiment designových žaluzií vertikálních i horizontálních které určitě zaujmou nejen vzhledem, výběrem z bezkonkurenčně obsáhlého vzorníku, ale také konstrukcí, životností a zejména úžasným celkovým vzhledem.

VARIOLINE

Typ Varioline umožňuje výhodné ovládání žaluzie přesunem spodní nebo horní koncové lišty. Takto například zajistíme příjemné nasvětlení interiéru z horní strany okna. Naklápění lamely je zajištěno kolečkem na horním profilu. K dispozici nepřeberné množství lamel ze vzorníku LEHA. K dispozici v provedení lamel 16 a 25mm.

varioline

MegaView

Horiznotální hliníkové žaluzie MegaView vypadají jako jiné horizontální žaluzie, ale pouze do chvíle, něž naklopíte lamely. Lamely se nevšedním způsobem rozestoupí (vždy po dvou lamelách) na vzdálenost 50mm od sebe. Tím vzniknou mezery, jimiž je nádherně vidět ven. Umožňují  dokonalé krytí a v otevřené poloze větší průchod světla. K dispozici lamela 25mm z rozsáhlého vzorníku LEHA.

megaview

Vertikální žaluzie 

Vertikální žaluzie LEHA

Archetyp pro minimalisty. Zdrženlivá řeč tvarů zdůrazňuje vertikálu a přidává místnosti na prostoru. Nadčasově solidní stabilita se pojí s puristickou elegancí. Plynulá regulace světla lze nastavit otočením lamel. Výběr z 350 designů v různých barvách, vzorech i kvalitách látek umožní dotvořit interiér. Ideální stínění pro velké skleněné plochy i zahnuté provedení  pro místnosti atypických tvarů. Lamely jsou většinou pratelné v pračce (dle výběru látky). Dodávané šířky lamel 63 / 70 / 89 / 127 a 250 mm.

Mohlo by vás zajímat

Konfigurátor

showroom

Typmin. šířkamax. šířkamax. výškamax. plocha
Varioline 16mm 27cm 140cm 230cm 2m2
Varioline 25mm 27cm 150cm 250cm 2m2
MegaView 32cm 330cm 300cm 4m2
7