Fantazie

Látková roleta Fantazie vyráběná na míru lze využít pro jakékoli střešní okno. Ovládání rolety je jednoduché posunutím výsuvného profilu. Jedná se o látkovou roletu s kazetou a vodícími lištami. Roleta Fantazie lze vybavit látkami ze vzorníku CLIMAX. Záruka 4 roky.

Roleta zastiňovací i zatemňovací

fantazie

Látkové rolety Fantazie v barevných variantách, které budou ladit s vaším interiérem Nejen v módě, ale i v bytovém designu záleží na doplňcích. Na drobnostech, které dávají interiéru jeho osobitý charakter. Stejně tak u střešních oken dokáží rolety hotový zázrak. Látková roleta Fantazie je vyvinutá pro instalaci do většiny střešních oken. Vodící lišty a kazeta se kotví se na křídlo okna. Propracovaný systém této rolety i při sklonu okna zaručí, že nedojde  k vysunutí látky z postranních lišt. Stahování a vytahování rolety se provádí ručně tahem za spodní ukončovací profil látky, nebo prostřednictvím ovládací tyče o délce 1, 1,5 a 2 m.

Venkovní markýza

Ideální ochrana pro horké letní dny Venkovní markýza nabízí jednoduchý a velmi účinný způsob, jak zabránit vstupu přímých slunečních paprsků do podkrovních místností. Reguluje množství prostupujícího slunečního tepla a světla do interiéru a vytváří tak v letních měsících v podkroví příjemné klima.

showroom

Typmin. šířkamax. šířkamax. výškamax. plocha
VELUX 40cm 110cm 140cm 1,54m2

 

7