Garážová vrata roletová

Variabilní, na prostor nenáročný způsob uzavření garáže. Jistě každý z nás někdy řešil nebo bude řešit nová garážová vrata. Mnohé jistě napadne klasické řešení, která nabízí křídlová vrata. Garážová vrata MINIROL nabízí pro tuto variantu moderní řešení v podobě rolovacího systému garážových vrat.

Rolovací garážová vrata jsou kvalitní, bezpečná a přitom cenově dostupná vrata z kvalitních komponentů. Svým konstrukčním řešením umožňují rolovací vrata maximální využití prostoru garáže bez nároku na větší stavební úpravy. Rolovací garážová vrata umožňují použití i tam, kde by jiné typy vrat nevyhovovaly. Roletová garážová vrata navíjí pancíř z hliníkových lamel na hřídel nad vjezdovým ovtvorem. Lamely jsou vedeny ve vodících lištách. 

lamela

Lamela: Výška lamely 77mm, izolace z polyuretan. Lamely je možno dodat v také proskleném provedení a s větracími mřížkami.

Barva: Standardně bez příplatku bílá, tmavě hnědá, béžová a šedá. Za příplatek (viz ceník) ostatní barvy a imitace dřeva – fólie teak, zlatý dub, tmavý dub nebo mahagon a po dohodě jakákoli jiná renolit fólie.

Konstrukce: Při srovnání se sekčními vraty mají roletová vrata velkou výhodu v tom, že nevyžadují žádnou konstrukci pro svůj provoz (lamely se svinou do boxu nad vratovým otvorem). To vše za cenu menší mechanické pevnosti a nižší tepelné izolace.

Typmax. šířkamax. výškamax. plocha
Vrata rolo 600cm 600cm 20m2
7