Garážová vrata sekční

Spolehlivá, pevná, zateplená vrata. Sekční garážová vrata jsou určena pro zástavbu v privátní sféře do garáží rodinných domů a hospodářských budov. Jsou sestavena ze svislých a vodorovných (stropních) kolejnic. Plášt vrat je z ocelových panelů vyplněných polyuretanovou pěnou. Všechny konstrukční prvky vrat jsou pozinkovány.

Ve vratech je použit bezpečný systém pružin (možno objednat s pružinami tažnými nebo skrutnými), zabezpečující dokonalé rozložení váhy pláště. Zabezpečení vrat je volitené, západka nebo zámek. Po celém obvodu vrat je použito gumové těsnění zaručující bezpečnost používání. Vrata se dodávají včetně montážního příslušenství. Otvírání vrat je možné ruční, nebo s elektrickým pohonem. Široká škála barevného provedení. Široká škála doplňkové výbavy.

lamela sekce

Lamela - panel: Panel sekčních vrat je vytvořen z ocelového plechu vypěněný polyuretanem. Panely jsou spojeny ocelovými panty. Povrch panelu je buď barvena v lakovně na požadovaný odstín, nebo je na povrchu aplikovaná renolitová folie s dekorem dřeva.

Nabízíme vrata Hormann

Hormann

Jsme certifikováný dodavatel vrat Hormann

Osvědčení Hormann osvědčení Hormann

Typmax. šířkamax. výškamax. plocha
Vrata sekce 600cm 600cm 20m2
7