Styl vedoucí k jasné linii. Profil drží látku zdánlivě volně a nechává ji vznášet se po celé šířce. Ucelené řešení bez kompromisů – silné a elegantní zároveň. Stropní varianta tohoto stylově čistého závěsného systému pro panelové stěny bezpečně stylově zapadá do designově orientovaného prostředí. Přesným uspořádáním jednotlivých profilů vzniká výrazná výrobková architektura. S lehkostí kopíruje F1 velkoryse dimenzované prostorové struktury a vyhovuje nárokům na nadčasovou eleganci.

Čistota řešení

Jako optický protějšek je zatěžovací profil F1 s horním profilem v dokonalé rovnováze. Elegantní olemování – pro každou látku. Promyšlený až do posledního detailu a jako vyrobený z jednoho kusu. Díky bočnímu sražení hran jsou jakékoliv koncovky zbytečné. Kluzná vložka ze zadní strany eliminuje hluky způsobené škrábáním a nárazy. 

Kvalitně zpracované doplňky zjemňují F1 v detailu. Stylově čistý design profilu je ideálním pozadím pro tuto malou inscenaci. Ať už jako malý solitér nebo jako protikus vůči objektu v prostoru lze sponky bez problémů umístit na libovolné místo na profilu.

F1

Oblast použití

  • Běžná okna  
  • Velká okna
  • Prosklená průčelí

Mohlo by vás zajímat

Konfigurátor

schowroom

Typmin. šířkamax. šířkamax. výškamax. plocha
PPS 600mm 570cm 600cm 20m2
7