Sítě roletové okenní a dveřní

Roletové sítě proti hmyzu zabírají minimum místa a lze je použít pro okna i dveře. Síť proti hmyzu je vedena ve vodících lištách a je rolována do hliníkové schránky, kde se nachází navíjecí hřídel. Okenní roletové sítě dodáváme v několika provedeních. Nejčastější je Rolo Hák.

Okenní rolovací síť

Okenní rolovací síť je na navíjecí hřídeli uložena v horním boxu, vyrobeného z extrudovaného profilu o rozměrech 48 x 42 mm. Síť je vedena postranními vodícími lištami, které jsou opatřeny těsnícími kartáčky. Profil vodící lišty má rozměry 32 x 22 mm. Vodící lišty jsou kotveny do ostění nebo na rám okna. Síť je ovládána ručně, po stažení se fixuje do spodního pevného profilu pomocí háčku, který je součástí pojezdového profilu sítě. Síť je ze šedé síťoviny. Horní box, vodící lišty, pojezdový profil i spodní pevný profil je standardně vyráběn v bílé nebo hnědé barvě RAL, dále je možno tyto komponenty objednat v imitaci dřeva - zlatého dubu.

rolovací síť okenní

Dveřní rolovací síť

Rolovací sítě dveřní v provedení rolo magnet. Dveřní rolovací síť je na navíjecí hřídeli uložena v boxu, vyrobeného z extrudovaného profilu o rozměrech 48 x 42 mm. Síť je vedena vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáčky. Profil vodící lišty má rozměry 32 x 22 mm. Vodící lišty jsou kotveny na rám dveřního profilu. Síť je ovládána ručně. Fixována ve stažené poloze je pomocí magnetů. Síť je ze šedé síťoviny. Horní box, vodící lišty, pojezdový profil i pevný profil je standardně vyráběn v bílé či hnědé barvě RAL, dále je možno využít potisk v imitaci zlatého dubu.

dveřní rolovací síť

showroom

Typmax. šířkamax. výškamax. plocha
Rolo okenní 135cm 270cm 3,6m2
Dveřní Rolo magnet 140cm 250cm 2,5m2
7