Slunečníky UMBROSA

Přistínění venkovního posezení nejlépe zajistí slunečník. Slunečník můžete použít jako mobilní a měnit své místo odpočinku. Můžete ho instalovat na pevný sloup či zeď v nejkrásnějším koutu vaší zahrady. Můžete zvolit praktický slunečník z řady Paraflex či některý designový z řady RimbouIcarusSpectra nebo Infina. Výrazný tvar desénového slunečníku je poutavý. Na odpočinek u bazénu se budete vždy těšit.

Další informace na našem produktovém webu www.slunecni-plachta.cz 

logo Sluneční plachty

paraflex

Slunečníky Paraflex

Systém slunečníků Paraflex® nabízí širokou flexibilitu při ochraně před sluncem danou širokou nabídkou velikostí slunečníků a různých možností upevnění. Můžete využít praktické ukotvení slunečníku na zeď, rozšíření základního sloupu o rameno pro víc slunečníků a podobně. Patentovaný kloub umožňuje libovolné naklopení slunečníku podle Vašich potřeb a to snadno a jednoduše.

Rimbou

Slunečníky Rimbou

Slunenčíky Rimbou vás zaujmou tvarem a konstrukcí. Jsou inspirovány přírodou. Tvarem připomínají list a působí tím pozitivně na lidskou psychiku. Odpočinek pod slunečníkem si opravdu vychutnáte.

Eclipse

Slunečníky Eclipse

Nevšední tvar, nevšední konstrukce. Designový slunečník Eclipse je tvořen polohovatelným sloupem,  kulatým rámem s vypnutou látkou. Zajímavý prvek, který umocní vzhled vaší terasy.

infina

Slunečníky Infina

Slunenčíky Infina nabízejí inovativní konstrukci, která zajišťuje, že neexistují žádné viditelné prvky v dolní části stínícího plátna, které by vás rušily v odpočinku. Všechny konstrukční prvky jsou nad plátnem.

icarus

Slunečníky Icarus

Koncepce jedinečného a funkčního zastínění inspirované přírodou. Výrazný tvar listu s dokonale zpracovaným ovládacím systémem umožňujícím naklápění i otáčení systému. Tímto elegantním zastíněním výrobce opustil tradiční vyšlapané cesty a poskytuje každé terase či zahradě útulný a bezpečný pocit.

spectra

Slunečníky Spectra

Minimalistický design Spectra nedělá žádné kompromisy a je ideálním doplňkem ke stylovému nábytku. Stínící plachta je upevněna na rameno. Úhel sklonu slunenčíku k tyči lze snadno změnit podle individuelní situace. Variabilně je možné spojit do systému Dvojitá Spectra či MULTI Spectra – čtyři slunečníky.

showroom

Typmax. šířkamax. výškamax. plocha
Slunečníky ?cm ?cm ?m2
7