Vertikální svislé žaluzie

Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací vašeho interiéru. Tyto látkové žaluzie tvoří moderní dominantu bytových a kancelářských prostorů a zároveň nahrazují tradiční bytové prvky, jako závěsy a záclony.

Vertikální žaluzie Blue line

Vertikální žaluzie Blue line je postavena na horním bílém nosiči z oboustranně lakovaného hliníkového profilu o rozměrech 46 x 25 mm. Tento typ může být vybaven látkami z obsáhlého vzorníku, které umožňují sladit žaluzii s každým interiérem. V nabídce je 68 barev a vzorů látek. Látky jsou antistatické.

Materiálem může být 100% polyester, směs polyesteru a bavlny, 100% skleněné vlákno, PVC nebo speciální reflexní látka do počítačových místností. Šířka látek u tohoto typu může být 127 mm nebo 89 mm. Ovládání, které je u tohoto systému možné v pěti variantách, je zajištěno řetízkem a provázkem. Vertikální žaluzií je možné předělit prostory jakou lehkou mobilní příčkou. Žaluzie je vhodná zejména va větší okenní sestavy kde vynikne zajímavé pronikání světla přes látkovou plochu. 

vertikala

Vertikální žaluzie s PVC lamelou

PVC lamely pro vertikální žaluzie mají zajímavý odlišný vzhled. Výběr je široký ze vzorníku CLIMAX a BEMATECH. Lamely mají jemné barevné odstíny. Mohou mít povrchovou strukturu, svislé pruhy, perforace, poloprůhledné pruhy, mohou být i dvoubarevné. Vlastnosti použitého materiálu umožňují žaluzii používat i v prostorách se zvýšenou vlhkostí či prašností.

Šířka lamel u tohoto typu je 89 mm. Ovládání, které je u tohoto systému možné v pěti variantách, je zajištěno řetízkem a provázkem či motoricky. PVC lamely u vertikálních žaluzií nejsou často vidět i přes veškeré výhody PVC lamel jako je pevnost, omyvatelnost, odolnost a podobně. 

Harmony

Vertikální žaluzie Harmony

Žaluzie Harmony jsou osazené PVC lamelou 89mm s druky, na které se uchytí jemný voál. Dejem z tohoto systému je velmi příjemný a navíc funkční tak jako u vertikální žaluzie. Harmony splňují vysoké nároky na dekorativnost a funkčnost.

Na tento výrobek používáme jemné voály z kolekce látek pro římské rolety. Voály jsou v několika odstínech bílé a béžové barvy. V těchto odstínech nejlépe vynikne dvojí funkčnost výrobku. Systém nabízíme s ručním i s elektro ovládáním.

Manhattan

Manhattan

Vertikální žaluzie Manhattan je nový produkt na našem trhu měnící pohled na použití vertikálních žaluzií. Manhatan - někdy také Anglická panelová žaluzie je vertikální žaluzie s lamelou šířky 250mm u které jsou použity vodorovné dřevěné, nebo hliníkové lišty, které elegantně rozdělují látku na vícero segmentů.

Vysoce kvalitní materiály a výběr z mnoha barevných odstínů látek dělá z vertikální žaluzie Manhattan funkční výrobek, který se v interiéru stává středem pozornosti. Designové vertikální žaluzie Manhatan lehce navodí příjemnou atmosféru a pohodu domova. Na naší vzorkové prodejně je pro Vás připravena ukázka vertikální žaluzie MANHATTAN.


Vzorníky

Vzorník lamel

showroom

Typšířka lamelymax. šířkamax. šířkamax. plocha
Blue Line 89,127mm 600cm 400cm 16m2
7