Markýzy Brustor

Designové markýzy firmy Brustor představují ucelenou nabídku kvalitních kazetových clon. Pro jednotlivé typy je zpracována přehledná informace o odolnosti markýzy proti větru. Inovativní řešení nosné části konstrukce markýzy umožňuje zařazení veškerých komponentů do moderního minimalistického designu. Předkládáme výběr nejzajímavějších typů markýz Brustor:

B 25

Přímočará konstrukce kazetové markýzy B25 je navržená tak aby co nejvíce splívala s fasádou domu. Hřídel a ramena markýzy jsou řazeny nad sebou a tak se konstruktérům podařilo vytvořit velmi pochý obdelníkový řez kazety s hloubkou pouhých 15cm. Kotvení markýzy je ukryto uvnitř kazety a nijak neruší celkový vzhled. OVládání markýzy zajišťuje motor SOMFY. Odolnost proti větru CE 2. Barva konstrukce je volitelně v 5-ti barevných odstínech či příplatkově v barvách RAL.

markýza B25

 

B 27

Konstrukce markýzy B 27 je obdobná s typem B 25, ale kazeta je hranatá. Pravoúhlý design kazety je stále více požadován architektem. Hlavní výhoda markýzy B 27 je možnost vsazení do fasády. Opět i zde jsou kotevní prvky neviditelné v kazetě. Barva konstrukce je bílá, nebo příplatkově v barvách RAL.

markýza B27

 

B 35

Markýza B 35 s moderním designem a kompaktními tvary je vhodná pro většinu instalací. Barva konstrukce je volitelně v 5-ti barevných odstínech či příplatkově v barvách RAL.

markýza B 35

 

B 40

Markýzu B 40 určuje kulatý tvar kazety. Design je navržen pro moderní prosklené budovy a pro všechny zájemce moderního designu. Po zatažení tvoří markýza B 40 dokonalý kruhový box. Maximální šířka 7m a výsuv je 3,5m. Barva konstrukce je elox či příplatkově barvy RAL.

markýza B 40

 

Vzorníky

Vzornik látek

showroom

Typ max. šířka max. výsuv max. plocha
Markýza 700cm 300cm ?m2
7