Originál Velux

Ať už chcete zkrášlovat svůj domov, regulovat denní světlo, které k vám proniká zvenku, zajistit příjemnou teplotu v místnosti nebo snížit výdaje na energii, zastiňovací doplňky VELUX byly navrženy speciálně pro vaše potřeby. Při navrhování všech zastiňovacích doplňků jsme mysleli na to, aby byly opravdu praktické a zároveň vypadaly elegantně a moderně.

Velux rolety

Roleta zastiňovací i zatemňovací

Látkové rolety v barevných variantách, které budou ladit s vaším interiérem Nejen v módě, ale i v bytovém designu záleží na doplňcích. Na drobnostech, které dávají interiéru jeho osobitý charakter. Stejně tak u střešních oken dokáží rolety hotový zázrak. 

 

Žaluzie

Žaluzie VELUX

Praktické řešení pro přesnou regulacidenního světla lamelová žaluzie v sobě spojuje klasickou eleganci s jednoduchostí. Reguluje směr dopadu a intenzity denního světla a zároveň dává místnosti styl.  

Dodává se v deseti barevných provedeních a je praktickým prvkem nejen v obytných místnostech a v kancelářích, ale i v kuchyních či koupelnách. 

 

Markýza

Venkovní markýza

Ideální ochrana pro horké letní dny Venkovní markýza nabízí jednoduchý a velmi účinný způsob, jak zabránit vstupu přímých slunečních paprsků do podkrovních místností.

Reguluje množství prostupujícího slunečního tepla a světla do interiéru a vytváří tak v letních měsících v podkroví příjemné klima.

 

Venkovní roleta

Venkovní roleta

Komfort pro všechna roční období Venkovní roleta pomáhá zlepšit tepelně-izolační vlastnosti střešních oken. Dokáže zachytit až 95 %* slunečních paprsků a výborně tak chrání interiér před přehříváním v letních měsících.  V zimním období zabraňuje úniku tepla, U (součinitel prostupu tepla) je lepší až o 20%.  

Dokonale reguluje světlo a chrání střešní okno před poškozením i před nechtěnými pohledy zvenčí. Navíc až o 3 dB* tlumí venkovní hluk z deště a krupobití.  I při úplně stažené roletě lze okno otevřít o 22 cm.  

 

Venkovní  roletu tvoří pevný hliníkový rám a zdvojené lamely vyplněné polyuretanovou pěnou. Spoje mezi lamelami jsou pro dokonalou izolaci zatěsněny gumou.

Síť proti hmyzu

Síť proti hmyzu

Elegantní a praktické řešení ochrany proti hmyzu. Síť proti hmyzu je praktickým řešením pro klidný spánek i při otevřeném okně.

Síť je instalována na ostění, takže okno může být až do hloubky ostění stále otevřené. Proti zavření jej lze zajistit do aretačního kroužku umístěného na ostění. Lišty a těsnění ve spodní části sítě zabraňují vlétnutí hmyzu.

 

showroom

Typ min. šířka max. šířka max. výška max. plocha
VELUX ?cm ?cm ?cm ?cm
7