Dekorativní stínění z přírodních materiálů zútulní každý obytný prostor. Krásná kresba dřeva je nenapodobitelná. Žaluzie jsou odolné a pevné. Pokud máte rádi přírodu, pořiďte si tyto designové žaluzie z přírodních materiálu a pociťte kouzlo přírody u vás doma.

Žaluzie bambusové

Přírodní materiály kolem nás vytvářejí útulný design. Stínící žaluzie z bambusu jsou navíc odolné a velmi pevné. Bambusové žaluzie mají lamelu 25 nebo 50mm širokou v různých odstíněch. Dřevěné ovládání podtrhuje přírodní design u žaluzie Bambus 25. Pokud chcete maximálně zvýraznit přírodní design vašeho interiéru použijete Comfort 50. Zvolte přírodní stínění.

bambus 25

Bambus 25

Bambusové žaluzie s lamelou 25mm. Tento typ rozšiřuje řadu bambusových žaluzií, které se vyznačují elegantním designem a přírodním vzhledem. Žaluzie se ovládá dřevěnou tyčkou a provázkem s brzdou. Horní nosič je použit stejný jako u žaluzií IDS (25x25x45) a je překryt bambusovou lamelou 50 mm. Žaluzie je určena pro montáž na křídlo okna. Výběr lamel ze šesti odstínů.

Euro 25

Euro 25

Žaluzie je určená a přímo vyvinutá pro instalaci do eurooken či oken plastových (bez dělících příček). Montáž lze provést do zasklívací lišty s krytím montážních držáků širokou elegantní lištou. Boční vedení silonovou strunou nabízíme jako standard. Ovládání je řešeno řetízkem umístěným vlevo či vpravo, kterým lze bez problémů vytáhnout jakoukoliv velikost žaluzie. Nabízíme tři standardní barvy řetízku dle barvy žaluzie + stříbrný. Žaluzii je možno opatřit elektromotorem, který lze ovládat klasicky kabelem, popřípadě dálkově. V tomto případě je nutná instalace trafa. Výběr lamel ze šesti odstínů.

Comfort 25

Comfort 25

Žaluzie je určená pro instalaci do interiérů nebo na okenní křídla (tam, kde není možno instalovat žaluzii EURO 25, nebo u oken s dělícími příčkami). Montáž lze provést na stěnu či strop, dle použití. Doporučujeme instalaci před okenní výklenek. Při instalaci na okenní rám doporučujeme boční fixaci silonovou strunou. Horní profil je krytý garnýží. Ovládání je řešeno řetízkem umístěným vlevo či vpravo, kterým lze bez problémů vytáhnout jakoukoliv velikost žaluzie. Nabízíme tři standardní barvy řetízku dle barvy žaluzie + stříbrný. Žaluzii je možno opatřit elektromotorem, který lze ovládat klasicky kabelem, popřípadě dálkově. V tomto případě je nutná instalace trafa. Výběr lamel ze šesti barevných odstínů.

Comfort 50

Comfort 50

Žaluzie je určená zejména pro instalaci do interiérů. Montáž k okenním křídlům z hlediska masívnosti není obvykle možná. Proto doporučujeme instalaci před okenní výklenek. Horní profil je krytý garnýží. Ovládání je řešeno řetízkem umístěným vlevo či vpravo, kterým lze bez problémů vytáhnout jakoukoliv velikost žaluzie. Nabízíme tři standardní barvy řetízku dle barvy žaluzie + stříbrný. Výběr lamel ze šesti barevných odstínů.

Vzorníky

Vzorník lamela 25mm
Vzorník lamela 50mm

Typšířka lamelymin. šířkamax. šířkamax. výškamax. plocha
Bambus 25 25mm 36cm 198cm 300cm 3,5m2
Euro 25 25mm 50cm 198cm 300cm 3,6m2
Comfort 25 25mm 50cm 196cm 300cm 3,6m2
Comfort 50 50mm - 238cm 300cm 4m2
7